Podsumowanie I Edycji ALOS-u

Zakończyliśmy zmagania I edycji amatorskiej ligi orlika szóstek w Tyczynie. Pierwszym mistrzem ALOS-u została drużyna O$KI zdobywając w 9 meczach 19 punktów (6 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka) oraz strzelając 38 bramek przeciwnikom przy 21 straconych. Skład O$KI reprezentowali: W. Ruszała, M. Choma, G. Krzak, M. Jasiński, D. Wróbel, M. Skoczylas, Ł. Skoczylas, K. Najda, P. Szpiech. Króla strzelców ligi z 13 golami na koncie wywalczył Bartłomiej Fedor zawodnik DOBRYCH DŻINSÓW. Najlepszym piłkarzem rozgrywek został Grzegorz Krzak zawodnik O$KI, a nagroda za najlepszego bramkarza powędrowała do Dariusza Kasperkiewicza z FC RAKI OKOLICE TYCZYNA. Wybraliśmy również drużynę ligi w której znaleźli się: Patryk Malak (FC RAKI OKOLICE TYCZYNA), Konrad Banaś (BIAŁASY), Grzegorz Krzak (O$KA), Dariusz Kasperkiewicz (FC RAKI OKOLICE TYCZYNA), Dawid Dragan (FC Chaos) oraz Krzysztof Najda (O$KA). Zespół O$KI zapewnił sobie triumf ALOS-u już kolejkę wcześniej przed końcem sezonu, jednak walka o podium (2-3 miejsce) toczyła się do ostatnich minut. Dokładnie, ponieważ bramkę na wagę zwycięstwa (promujące do zajęcia 2 miejsca w tabeli) dał Rakom Jacek Niemiec tuż przed zakończeniem meczu z Białasami, gdzie ostatecznie padł wynik 4:3. Wystrugani natomiast rozgromili aż 14:6 Dobre Dżinsy, Bartosz Góra strzelił 5 bramek i piłkarze grający na co dzień w lokalnym klubie Strugu Tyczyn mogli się cieszyć z 3 miejsca. Podsumowując sezon był on bardzo atrakcyjny, odbyło się wiele emocjonujących spotkań na wysokim poziomie, padło wiele pięknych goli co świetnie rokuje na kolejną edycje, która ruszy już na początku sierpnia. Życzymy wszystkim miłego wypoczynku, mile spędzonych wakacji i serdecznie zapraszamy na II edycje amatorskiej ligi orlika szóstek w Tyczynie.