Podsumowanie II kolejki ALOS-u

Wczoraj rozegraliśmy II kolejkę Amatorskiej Ligi Orlika Szóstek w Tyczynie. W pierwszym spotkaniu mieliśmy okazje zobaczyć drużyny IDEO.PL i Dzieci Strugu, który był dla tych drugich pierwszym meczem w tej edycji z racji pauzy w wcześniejszej kolejce. Początek pojedynku należał do IDEO.PL gdzie po bramkach Norberta Włosińskiego i Miłosza Koszyka wyszedł na dwubramkowe prowadzenie. Młodzi zawodnicy Strugu potrzebowali czasu żeby wejść w mecz, ale w końcu strzelili gola kontaktowego, wtedy coś ruszyło w drużynie i kwestią czasu były kolejne bramki. Hat trickiem popisał się Michał Krzanowski, a ostatecznie juniorzy Strugu mogli cieszyć się z wyniku 5:2 i pierwszego zwycięstwa w lidze.

W drugim spotkaniu kolejne dość łatwe zwycięstwo (5:0) odniósł zespół BEELZEBUBY chodź przebieg meczu dla widza mógł wyglądać na pojedynek równorzędnych drużyn. Karol Fuglewicz dołożył od siebie 2 bramki i z 7 trafieniami prowadzi w klasyfikacji strzelców ALOS-u. W kolejnym spotkaniu FC RAKI pokonały 4:1 Szybkich i Wściekłych. Obydwie drużyny walczyły o pierwszą wygraną jednak dzięki dobrym interwencjom golkipera Dariusza Kasperkiewicza piłkarze RAKÓW mogli schodzić z boiska zwycięsko.

Na koniec przypadło nam oglądać hit kolejki, gdzie WySTRUGani z Kryminału zmierzyły się z Drużyną Pierścienia. Zgodnie z przewidywaniami drużyny przystąpiły do rywalizacji w pełni zaangażowane. Kapitan Drużyny Karol Wilk dał prowadzenie swojej drużynie (7 minuta) jak chwilę wcześniej sędzia podyktował dla nich jedenastkę za faul w polu karnym. Niespełna 5 minut później wynik podwyższył Dawid Bartkiewicz i było 2:0. Od tego momentu coś odblokowało się w ekipie mistrzów ALOS-u i równo w 15 i 18 minucie doprowadzili do wyrównania, a tuż przed przerwą wyszli na jednobramkowe prowadzenie. Druga połowa należała już do nich, gdzie ustrzelili 3 bramki ustalając wynik końcowy na 6:2. Marek Pączek (WySTRUGani) zakończył mecz z hat trickiem, a jego gole były jednymi z piękniejszych w tej kolejce. Pauzowała drużyna Banana Team.