Podsumowanie IX kolejki ALOS-u

Wczoraj rozegraliśmy IX kolejkę w ramach Amatorskiej Ligi Orlika Szóstek w Tyczynie. WySTRUGani z Kryminału mistrzowie z poprzedniej edycji wygrali dość wysoko 11:1 z ekipą BEELZEBUBY zapewniając sobie jako drugi zespół obok Banan Team udział w kolejnej rundzie sezonu. Pierwsze zwycięstwo i to w dobrym stylu zanotowała drużyna Szybkich i Wściekłych pokonując 5:2 zespół Marka Wieleby, a dokładnie IDEO.PL. Dzieci Strugu musiały odnieść zwycięstwo z ZT TANZIG jeśli chciały liczyć się w play-offach, dlatego z determinacją oraz zaangażowaniem przystąpili do spotkania, które ostatecznie udało się wygrać 5:0 co pozwoliło im na dalszą rywalizacje o finały.

Do play-offów awansują cztery pierwsze drużyny. Banana Team i WySTRUGani z Kryminały awans mają już zapewniony, jednak o dwa pozostałe miejsca walczą trzy zespoły (FC RAKI, Dzieci Strugu i Drużyna Pierścienia). Dzisiaj rozegramy dwa zaległe mecze (Dzieci Strugu - Drużyna Pierścienia, Banana Team - FC RAKI), które mogą poszykować trochę w tabeli, a za tydzień decydująca rywalizacja o wejścia do finałów, gdzie rozegramy odwołaną i ostatnią 7 kolejkę ALOS-u.