Podsumowanie VIII kolejki ALOS-u

Zakończyliśmy VIII kolejkę amatorskiej ligi orlika szóstek w Tyczynie. Znamy już mistrza I edycji ALOS-u. Drużyna O$KI zwyciężyła swój mecz i kolejkę przed końcem sezonu przypieczętowała triumf w lidze orlikowej. W ostatniej kolejce, która odbędzie się za tydzień walka o resztę miejsc na podium będzie się toczyć aż pomiędzy pięcioma zespołami. Mecz Dobrych Dżinsów z Szarotką Siódemką został przełożony na 20.06. (piątek) godzina 18:00. W pierwszym spotkaniu wczorajszej kolejki zmierzyły się drużyny O$KI z Wembley Kielnarowa, gdzie jak wspominaliśmy wyżej zwyciężyli piłkarze O$KI 3:0. Mecz pod dyktando nowych mistrzów Alos-u, gdzie tak jak przystało na faworytów nie mieli oni większego problemu z uporaniem się z zawodnikami Wembley. W drugim spotkaniu Inferno podejmowało Wystruganych, a ci chcąc jeszcze powalczyć o podium musieli wygrać ten mecz. Piłkarze Wystruganych zrobili sobie festiwal strzelecki i wbili swojemu rywalowi aż 7 bramek na co Inferno odpowiedziało tylko honorowym trafieniem swojego kapitana Arkadiusz Gałka. W ostatnim meczu wzmocnione FC Chaos pokonał zespół Białasów, którzy jeszcze tydzień temu liczyli się w walce o pierwsze miejsce w lidze, jednak po remisie (VII kolejka) wczoraj odnotowali wysoką porażkę 3:7.