Podsumowanie VIII koleki ALOS-u

Wczoraj zakończyliśmy VIII kolejkę Amatorskiej Ligi Orlika Szóstek w Tyczynie. Rozegraliśmy trzy spotkania, ponieważ jeden mecz został przeniesiony na inny termin na prośbę trenera Dzieci Strugu.

W pierwszym starciu kolejki lider Banana Team podejmował BEELZEBUBY dla których było to spotkanie o wszystko, gdyż porażka praktycznie wykluczałaby ich z wejścia do play-offów. Duże oczekiwania co do meczu nie odzwierciedliły sytuacji na boisku, gdzie panował raczej chaos i słabszy występ obu ekip. BEELZEBUBY miały swoje okazje bramkowe przy stanie 2:2, jednak nieskuteczność i brak koncentracji zemściły się na nich, a dokładnie dzięki indywidualnym popisie Macieja Kaltenberga zakończonym bramką, która dała Banana Team zwycięstwo, a drużynie przeciwnej odebrała nadzieje i szanse na dalszą rywalizacje w lidze.

W drugim spotkaniu o pierwsze punkty w sezonie walczył ZT TANZIG z Szybkimi i Wściekłymi. Obie drużyny nie wygrały jeszcze meczu w ALOSie, dlatego zawodnicy podeszli do pojedynku bardzo zaangażowani. W świetnej formie był tego wieczoru Marcin Demczak, który strzelił rywalowi trzy bramki dając ostatecznie zwycięstwo ZT TANZIG (4:2). W ostatniej potyczce mogło dojść do niespodzianki, gdzie IDEO.PL mocno przeciwstawiło się WySTRUGanym z Kryminału. Mistrzowie z poprzedniej edycji dopiero 4 minuty przed końcem meczu zdobyli gola na wagę 3 punktów i dzięki tej wygranej wskoczyli na drugą pozycje w tabeli. Pauzowała drużyna FC RAKI.