Relacja z VI kolejki ALOS-u

W pierwszym meczu VI kolejki Amatorskiej Ligi Orlika Szóstek w Tyczynie FC RAKI wysoko wygrały z Dziećmi Strugu 11:2 i awansowały na drugą pozycje w tabeli. W kolejnym spotkaniu ALOS-u Banana Team mógł stracić swoje pierwsze punkty z ZT TANZIG, jednak zwycięstwo uratował po świetnym strzale głową kapitan lidera Paweł Sowa i ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 3:2. Mistrzowie z poprzedniej edycji WySTRUGani z Kryminału po przegranej i remisie znów mogli cieszyć się z wygranej, tym razem 9:3 z ekipą Szybkich i Wściekłych. Na koniec dwie drużyny aspirujące do miejsca dające udział w play-offach, a dokładnie Drużyna Pierścienia i BEELZEBUBY walczyły ze sobą jak równy z równym. Ostatecznie ci pierwsi wygrali 4:3 po bardzo dobrym meczu i zdobyli cenne trzy punkty. Pauzowała drużyna IDEO.PL.