WySTRUGani wygrywają ALOS!

Mistrzem II edycji Amatorskiej Ligi Orlika Szóstek w Tyczynie został zespół WySTRUGani z Kryminału, gdzie w finale pokonali w rzutach karnych drużynę EMP. W meczu o 3 miejsce Drużyna Pierścienia była lepsza od IDEO.PL i to ona zajęła ostatnie miejsce na podium.

W pierwszym półfinale EMP zwyciężył 5:3 z IDEO.PL, a drugi mecz rozstrzygnęły karne (3:2), gdzie lepsi okazali się WySTRUGani przeciwko Drużynie Pierścienia.

Najlepszym zawodnikiem II edycji ALOS-u został Karol Wilk (Drużyna Pierścienia), najskuteczniejszym strzelcem Dawid Sitek (WySTRUGani z Kryminału), a między słupkami najlepiej spisywał się Łukasz Pietrasiewicz z zespołu EMP.

Poszczególne wyniki play-offów:

Półfinały: EMP - IDEO.PL 5:3 (2:2), WySTRUGani z Kryminału - Drużyna Pierścienia 3:3 (1:1) karne 3:2

Mecz o 3 miejsce: IDEO.PL - Drużyna Pierścienia 1:3 (0:2)

Finał: Wystrugani z Kryminału - EMP  1:1 (1:1) karne 3:1

Dziękujemy wszystkim piłkarzom oraz kibicom za uczestnictwo w Naszej lidze orlika w Tyczynie i serdecznie zapraszamy na kolejną edycje, która odbędzie się po wakacjach.