Lider przegrywa! WySTRUGani potwierdzają swoje aspiracje do mistrzostwa!

Lider przegrywa pierwszy mecz, a WySTRUGani z Kryminału potwierdzają swoje aspiracje do mistrzostwa! Podsumujmy czwartą kolejkę Amatorskiej Ligi Orlika Szóstek w Tyczynie, gdzie już pierwszy mecz dał sporą dawkę emocji i końcową niespodziankę. Dotychczasowy lider ALOS-u EMP podejmował zespół Banana Team. Pierwsza osłona widowiska wyglądała jak poprzednie spotkania piłkarzy EMP, którzy dążyli do kolejnego zwycięstwa strzelając w 14 minucie pierwszego gola, jednak po zmianie stron, a dokładnie w 23 minucie losy meczu odwróciły się całkowicie. Bramkę wyrównującą strzelił Przemysław Szybkowski dając znak swoim kolegom do zrywu, który nastąpił dosłownie minute później. W ciągu zaledwie 60 sekund Banana Team zdobył 3 bramki co kompletnie rozbiło defensywę i cały zespół przeciwnika. Ostatecznie drużyna Tomasza Nowakowskiego zwyciężyła 4:2.

W drugim spotkaniu IDEO.PL pokonał FC Chaos 6:3, a Miłosz Koszyk (IDEO.PL) zdobywając kolejne 2 bramki powoli może myśleć o koronie króla strzelców (ma na swoim koncie już 8 bramek). Kolejny mecz miał być hitem i starciem kolejki! Miał być, a wyglądał jak sparing dla jednej z ekip. WySTRUGani z Kryminału gładko i bez problemów zwyciężyli z Drużyną Pierścienia aż 9:0. Piłkarze bardzo dobrze przykryli lidera Drużyny Pierścienia Karola Wilka, który nie miał za wiele okazji i możliwości w polu, a świetna skuteczność Dawida Sitka (5 goli) i gra reszty zespołu pozwoliły na umocnienie się na pierwszym miejscu w tabeli ligi. Na uwagę zasługuje piękna bramka Marka Pączka, który po podaniu od kolegi z pierwszej piłki za pola karnego posłał futbolówkę w prawy dolny róg bramki.

Szybcy i Wściekli znów musieli uznać wyższość swojego przeciwnika, tym razem 6:2, a ich rywalem była ekipa O$KI, która chcąc zagrać w play offach musi znacznie poprawić swoją grę. Na koniec czwartej kolejki Wembley Kielnarowa po dwóch kolejnych porażkach pewnie wygrała 4:2 z drużyną ZT TANZIG i zgarnęła 3 punkty za zwycięstwo.