Podsumowanie III kolejki ALOS-u

Zakończyliśmy III kolejkę Amatorskiej Ligi Orlika Szóstek w Tyczynie. W Pierwszym pojedynku spotkały się drużyny (Banana Team - Dzieci Strugu), które rozegrały dopiero swój drugi mecz ze względu pauzy i obie miały na swoim koncie po jednym zwycięstwie. Dzieciom Strugu mimo dobrej gry i chęci ciężko było przeciw wstawić się rosłym zawodnikom Banana, którzy powoli i skrupulatnie zdobywali bramki, a najwięcej bo aż cztery strzelił Adam Rybicki. Dwa trafienia dołożył Maciej Kaltenberg i ostatecznie wynik zakończył się rezultatem 6:1. Honorowe trafienie dla Dzieci Strugu zanotował Kornel Urban.

W kolejnym meczu lider BEELZEBUBY podejmował zespół IDEO.PL. BEELZEBUBY podchodziły do spotkania bez swojego najlepszego strzelca Karola Fuglewicza i dlatego za strzelanie wzięli się Dariusz Ślemp oraz Karol Wisz, jednak to nie wystarczyło odnieść zwycięstwa i padł pierwszy remis (2:2) w tym sezonie. Następnie FC RAKI grały z ZT TANZIG, które starały się zdobyć pierwsze punkty w tej edycji, ale szczelna obrona drużyny przeciwnej na to im nie pozwoliła. Świetnie spisali się w tym spotkaniu obaj bramkarze, a najlepiej świadczy o tym wynik, gdzie jedyna bramka dla ekipy FC RAKÓW padła po rzucie karnym. Egzekutorem gola był Patryk Malak, który wrócił do drużyny po przerwie i zaliczył bardzo udany występ.

Na koniec kolejki Drużyna Pierścienia po zaciętym meczu pokonała 3:2 Szybkich i Wściekłych. Z ciekawej strony pokazał się nowy zawodnik Szybkich Ukrainiec Yurij Shorodok, który strzelił dwie ładne bramki i możliwe, że w następnych spotkaniach będzie równie dobrze wspomagał swoją ekipę. Pauzował zespół WySTRUGanych z Kryminału.