Podsumowanie IV kolejki ALOS-u

Wczoraj rozegraliśmy mecze w ramach IV kolejki Amatorskiej Ligi Orlika Szóstek w Tyczynie, gdzie doszło do paru ciekawych niespodzianek. Już w pierwszym spotkaniu lider BEEZLEBUBY dał się dość łatwo pokonać juniorom Strugu przez co stracił pierwsze miejsce w tabeli i spadł na 3 pozycje. Dzieci Strugu wygrały zasłużenie 6:2 i dzięki temu odnotowały drugie zwycięstwo w lidze. W kolejnym pojedynku FC RAKI podtrzymały dobrą passe i odniosły trzecią wygraną z rzędu, tym razem 3:1 z mocno osłabionym IDEO.PL. W następnym meczu sędzia musiał odgwizdać walkowera dla Drużyny Pierścienia na prośbę kapitana zespołu przeciwnika ZT TANZIG. W związku z zaistniałą sytuacją zawodnicy wraz z sędzią i chętnymi do gry podzielili się na dwie grupy i rozegrali mecz między sobą.

Na koniec odbył się hit kolejki! WySTRUGani z Kryminału podejmowali Banana Team. Obie ekipy nie doznały jeszcze porażki w tym sezonie i obie aspirowały na objecie fotela lidera w tabeli. Mecz tak jak przewidywano stał na wysokim poziomie z wieloma sytuacjami podbramkowymi dla obu zespołów, jednak pierwsi na prowadzenie wyszli zawodnicy WySTRUGanych w 12 minucie po golu króla strzelców poprzedniej edycji Dawida Sitka. Banana Team szybko odpowiedziała bramką Adama Rybińskiego 3 minuty później. Od tej pory sytuacji do zdobycia bramki było mnóstwo, jednak ostateczny cios nastąpił w 32 minucie, Radek Szura pokonał bramkarza Dominika Ferenca i Banana ustalił wynik na 2:1. Mimo wielu prób wyrównania rezultat nie zmienił się dzięki czemu mamy nowego lidera ALOS-u przynajmniej do następnej kolejki. Pauzował zespół Szybkich i Wściekłych.