Podsumowanie V kolejki ALOS-u

Zakończyliśmy V kolejkę Amatorskiej Ligi Orlika Szóstek w Tyczynie. Już pierwszy mecz dał nam wiele emocji, gdzie WySTRUGani z Kryminału podejmowali swoich młodszych kolegów (juniorów Strugu Tyczyn) Dzieci Strugu, których trenerem na co dzień jest Marcin Tadla były bramkarz mistrzów ALOS-u. Młodzi zawodnicy od początku zdecydowanie zaatakowali co zaskoczyło przeciwnika i dało szybkie prowadzenie, a po 7 minutach było już 3:1. Piłkarze WySTRUGanych próbowali zmienić wynik co chwila zagrażając bramce rywali, jednak golkiper Arkadiusz Rajzer był tego dnia w bardzo dobrej dyspozycji. Podopieczni Marcina Tadli po jednej z kontr podwyższyli na 4:1 i mieli jeszcze okazje na kolejne gole, lecz ich nie wykorzystali co zemściło w następnych akcjach. WySTRUGani z Kryminału doszli do głosu, kolejno w 32, 33 i 36 minucie trafiali doprowadzając do wyrównania i mecz zakończył się podziałem punktów.

W kolejnym spotkaniu Drużyna Pierścienia na czele z Karolem Wilkiem pokonała 5:3 IDEO.PL co pozwoliło jej na przesunięcie się w tabeli na 3 pozycje. Było to 3 z rzędu zwycięstwo Drużyny Pierścienia. Następnie FC RAKI rywalizowały z ekipą BEELZEBUBY. Oba zespoły chciały wygrać to spotkanie, FC RAKI podtrzymać serie wygranych, a BEELZEBUBY odegrać się za dość nieoczekiwaną porażkę sprzed tygodnia . Pierwsza połowa przyniosła nam remis, dopiero w drugiej odsłonie zaczęli przeważać zawodnicy BEELZEBUBY strzelając bramkę w 25 minucie na 2:1. Mimo okazji z jednej i z drugiej strony do 40 minuty wynik pozostawał bez zmian. W jednej z ostatnich akcji meczu Karol Wisz przypieczętował bramką wynik na 3:1 i to jego zespół mógł cieszyć się w rezultacie z 3 punktów.

Na koniec lider Banan Team grał z Szybkimi i Wściekłymi przedostatnią drużyną w tabeli, która solidnie postawiła się przeciwnikowi mając nawet szanse na sprawienie niespodzianki, jednak świetnie między słupkami spisywał się Maris Mazjanis, który zachował czyste konto, a jego zespół po dwóch trafieniach Adama Rybińskiego wygrał 2:0 i umocnił się na pierwszej pozycji. Pauzowała ekipa ZT TANZIG.