Podsumowanie VI kolejki ALOS-u

Zakończyliśmy zmagania piłkarskie w VI kolejce amatorskiej ligi orlika szóstek w której nie zabrakło emocji i dobrej piłki. W pierwszym meczu WYSTRUGANI pokonali 7:2 zespół SIÓDEMKI SZAROTKI. Po 10 minutach gry nic nie zapowiadało na tak wysoką wygraną Wystruganych ponieważ na tablicy widniał w tamtym momencie wynik remisowy 2:2, jednak potem do bramki trafiała tylko jedna drużyna zgarniając ostatecznie 3 punkty. WEMBLEY KIELNAROWA, która w poprzedniej kolejce odniosła pierwsze zwycięstwo miała duży apetyt na kolejną wygraną tym razem z FC RAKI OKOLICE TYCZYNA. Pierwsza połowa meczu nie ułożyła się jednak po ich myśli i na przerwę schodzili z trzy bramkową stratą. W drugiej części spotkania mimo doprowadzenia do stanu 2:3 drużyna Raków nie  dała wygryźć sobie zwycięstwa kończąc rezultatem 6:4. Tomasz Wójcik (FC RAKI) został zawodnikiem meczu strzelając 4 bramki. W kolejnym pojedynku BIAŁASY aspirujące o podium w lidze rozgromiło 4:0 INFERNO. Czyste konto zachował Piotr Sikora (BIAŁASY) jednak golkiper Inferno Witold Ślączka również zasłużył na pochwałę, gdyż gdyby nie jego świetne parady i interwencje wynik byłby pewnie o wiele wyższy. W ostatnim spotkaniu zmierzyły się faworyci Alos-u. FC CHAOS grał z O$KĄ. Mecz tak jak oczekiwano był zacięty i stał na wysokim poziomie obu drużyn. Do przerwy 1:0 prowadzili piłkarze Chaosu. Po zmianie stron O$KA ruszyła do zdecydowanego ataku co przyniosło im 3 bramki w przeciągu zaledwie 4 minut. Autorem wszystkich bramek był niezawodny tego wieczoru Krzysztof Najda (O$KA). W 28 minucie pięknym golem kontaktowym popisał się Dawid Dragan. Ostatecznie O$KA zwyciężyła 3:2 i umocniła się w tabeli na pierwszej pozycji.